Námi nabízené služby

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Náš pravidelně proškolovaný a certifikovaný personál vám ochotně poradí, jak si vybrat matraci, rošt, lůžkoviny, postel nebo další kvalitní nábytek do ložnice. Odborné poradenství nabízíme osobně na našich prodejnách v Karviné a v Ostravě.

Individuální přístup

Individuální přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Respektujeme vaše přání a vyjdeme vstříc vašim možnostem. Poptáváte atypické produkty? Domluvte se s námi na úpravě. Není pro vás otevírací doba naší prodejny dostatečná? Sjednejte si u nás návštěvu v čase, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Testování matrací

Testování matrací

Vyzkoušejte si matraci nezávazně v pohodlí svého domova. Na prodejně totiž jen těžko posoudíte, jestli vám bude vybraný produkt stoprocentně vyhovovat. Nabízíme tedy tuto mimořádnou službu, k níž vám bližší informace poskytneme přímo na našich prodejnách.

Parkování zdarma

Parkování zdarma

Před všemi našimi prodejnami máte k dispozici bezplatné parkování. U nás tedy pohodlně nakoupíte i autem, aniž byste museli rošt či matraci nosit v ruce po městě. Na výběr navíc nemusíte pospíchat, máte dostatek času si vše v klidu promyslet.

Zakázková výroba

Zakázková výroba

Nabízené zboží odebíráme přímo od výrobců a jsme tak schopni většinu produktů upravit na míru vašim potřebám. Mnoho zákazníků u nás poptává různé kosmetické úpravy nebo i zcela individuální kusy matrací či nábytku. Napište nám, zavolejte nebo se zeptejte na prodejně – žádná změna pro nás není problém.

Doprava a montáž

Doprava a montáž

Řešíte, jak naložit do auta neskladnou matraci? Nebo jak převést rozměrný nábytek? Nabízíme vám výhodnou dopravu i montáž našimi odbornými pracovníky. Přímo na prodejně si s námi můžete domluvit individuální termín instalace vašeho nového nábytku.

Ekologická likvidace

Ekologická likvidace

Dbáme o životní prostředí, proto vám při dodání nového nábytku do vaší ložnice nabízíme možnost ekologické likvidace starého nábytku, který tedy odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Udělejte si tak snadno a bez výčitek místo na nový nábytek do svého interiéru.

Servis

Pozáruční servis

K veškerému nábytku do ložnice nabízíme také komplexní záruční a pozáruční servis. V případě jakékoliv závady nás můžete kontaktovat a rádi vám poradíme s jejím řešením, případně k vám zašleme naše pracovníky. Jen díky pravidelné péči vám nábytek dlouho vydrží jako nový.

Náhradní díly

Náhradní díly

Naše nabídka kromě samotných produktů zahrnuje i náhradní díly k matracím, roštům, postelím a k dalšímu nábytku. Potřebujete vyměnit čelo postele? Sháníte nový potah na svou matraci? Rádi vám vyjdeme vstříc, neváhejte nás proto kontaktovat.